Porażka w meczu na szczycie

Mecz był naprawdę na wysokim poziomie, oba zespoły grały dość agresywnie w obronie.
Na początku meczu Jarosław podyktował swoje warunki gry, prowadził 4-5 bramkami.
Varsovia zaczęła odrabiać straty i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 16:17 dla Jarosławia.
W drugiej połowie początek spotkania był bardzo wyrównany, nasze dziewczyny doprowadziły do remisu, a nawet do prowadzenia. Varsovia zaczęła odcinać dwie zawodniczki, przez co przeciwniczki miały problemy w ofensywie. Niestety ostatnie 10 minut meczu należało do czarno-niebieskich. Mecz zakończyłby się wynikiem 31:24 ale nasza środkowa rozgrywająca i kapitan drużyny Kinga Janik popisała się fantastycznym wykonaniem rzutu wolnego bezpośredniego po końcowej syrenie i mecz zakończył się 6 bramkową porażką.