Drugi mecz i druga wygrana w 2 lidze

W niedziele nasze dziewczyny rozegrały kolejny mecz w 2 lidze kobiet, w którym pewnie zwyciężyły z ROKiS Radzymin 32:21.

Warszawski zespół od pierwszych minut narzucił gościom swój styl gry. Obrona była na dobrym poziomie, a bramki przychodziły dość łatwo. Niestety w 20' nastąpił zwrot akcji i drużyna z Radzymina zaczęła odrabiać straty. Po 30 minutach zmagań był wynik 15-11.
W drugiej połowie nasze zawodniczki szybko zaczęły podwyższać przewagę. Do 44 minuty gospodynie straciły zaledwie jedna bramkę, zdobywając 9 na swoje konto! Do końca meczu Varsovia trzymała dobry poziom gry. Po gwizdku końcowym na tablicy widniał wynik 32-21.
Należy pochwalić wszystkie zawodniczki, gdyż z meczu na mecz widać duży postęp . Najwięcej bramek w tym meczu zdobyła Karolina Szybińska (7) oraz Klaudia Wlodkowska (5). Dobrze spisały się nasze bramkarki, które zatrzymały ponad połowę rzutów!
Swój debiut w II lidze zaliczyły Amelia Miśkiewicz i Maja Ciborowska- dziewczyny pokazały się z bardzo dobrej strony. Brawo!