Porażka z Varsovią II

Mnóstwo emocji dostarczyły kibicom nasze obydwa zespoły. Minimalnie lepsze okazały się podopieczne trenera Huberta Bieniewicza, które zdobywając bramkę w ostatniej sekundzie meczu rozstrzygnęły go na swoją korzyść 35-34.


Bramki Varsovia I:
N. Bekisz - 7, W. Chmielewska - 1, I. Dworniczuk - 9, G. Strus - 4, M. Ciborowska - 2, W. Lisowska - 5, E. Gomulak - 6.

Natalia Bekisz - najlepsza zawodniczka meczu z AP Marcovią Marki

Natalia zdobyła 11 bramek choć grała jedynie 35 minut popisując się bardzo dobrą skutecznością. Od początku rozpierała ją energia, inicjowała nasze ataki, biegała do kontrataku, realizowała założenia taktyczne. Od dawna utrzymuje równą i wysoką formę czego dowody daje w naszej lidze oraz rozgrywkach juniorek i 2 lidze seniorek.

 

Pokonujemy AP Marcovię Marki 49-29

W dniu wczorajszym odnieśliśmy bardzo przekonujące zwycięstwo. Tylko pierwsze 10 minut było wyrównanym spotkaniem. Później nasza przewaga rosła z minuty na minutę i w zasadzie w przerwie meczu mogliśmy czuć się zwycięzcami (27-13). W drugiej części byliśmy już mniej skuteczni, ale i tak możemy być bardzo zadowoleni z rezultatu.

Zwycięstwo dedykujemy naszej kontuzjowanej obrotowej Jagodzie Michalskiej. Wracaj do zdrowia. Czekamy na ciebie.

Bramki:

A. Mann - 6, N. Bekisz - 11, O. Komar - 3, G. Strus - 5, M. Ciborowska - 11, W. Lisowska - 7, A. Słodek - 5, E. Gomulak - 1