Wygrywamy z MKS AZS UMCS Lublin!

Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany. Magdalena Jarosiewicz rzucała bramkę za bramką. Wracająca po kontuzji Patrycja Koc oddawała bardzo mocne i skuteczne rzuty z drugiej linii. Wynik do przerwy - remis 13:13. Druga połowa była również bardzo zacięta. Klaudia Włodkowska mijała bez problemu przeciwniczki licznymi zwodami a Natalia Zawadzka zdobywała bramki z drugiej linii. W 45 minucie na boisko weszła bramkarka Adrianna Sala, która broniła jak natchniona. Bez wątpienia została bohaterką spotkania i mecz zakończył się zwycięstwem Varsovii 28:27.

Od pierwszych minut trener Roman Mont wystawił na boisko młodą lewo skrzydłową Gabriele Strus, która zanotowała bardzo dobry debiut w 1 lidze, wpisując się dwukrotnie do protokołu. Brawo!

Bramki: Klarkowska, Sala - Ciborowska, Jarosiewicz 7, Lewandowska 2, Marzewska, Jabłońska 1, Włodkowska 3, Koc 5, Zawadzka 4, Radzikowska 1, Janicka 1, Kuryłek, Dronzikowska 1, Strus 2