PRZEGRANA W MECZU NA SZCZYCIE

VARSOVIA WARSZAWA- SAMBOR TCZEW 22- 27

Mecz 19 kolejki pomiędzy drużynami Varsovii i Sambora budził emocje już od dłuższego czasu, a to ze względu na to, że są to drużyny zajmujące dwie pierwsze lokaty w ligowej tabeli.

Początek meczu lepiej ułożył się dla Varsovii która po 6 minutach gry i po bramkach Patrycji Koc i Klaudii Zub prowadziła 2-0. Później gra toczyła się bramka za bramkę do 20 minuty, kiedy to na tablicy widniał wynik 5-5. Od tego czasu, lekką przewagę zdołała uzyskać drużyna z Tczewa, który po bramce świetnie dysponowanej tego dnia Magdaleny Krajewskiej wyszła na prowadzenie 11-8. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11-9 dla Sambora. Druga połowę otworzyła Patrycja Koc zdobywając bramkę na 10-11. Jednak w tym spotkaniu to Varsovia zmuszona była gonić wynik ponieważ drużyna z Tczewa skutecznie utrzymywała 2-3 bramkową przewagę. Ostatnie 5 minut meczu to opadnięte skrzydła gospodyń, które skutecznie wykorzystały przyjezdne. Tak było do końca spotkania i ostatecznie Stołeczny zespół musiał uznać wyższość rywala przegrywając różnicą 5 bramek 22-27