Nabory do Varsovii

Osoby zainteresowane treningami w naszym klubie prosimy o kontakt:

rocznik 2010: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2009: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2008: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2007: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2006: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rocznik 2005: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Na przełomie sierpnia i września, chłopcy są poddawani obserwacji i ocenie przez sztab szkoleniowy, w którego skład wchodzą m.in. trener reprezentacji i koordynator etapu.

Podstawowe wymogi w obszarze kryteriów naborowych określone są w tzw. "Piramidzie identyfikacji talentów Varsovia Football System".

Do "Varsovii Centrum" zaproszeni zostaną wyróżniający się zawodnicy, którzy nie otrzymali powołania do Reprezentacji Varsovii.

Czytaj więcej: Nabory do Varsovii

Letni obóz w Rzeszowie

Rzeszów, 1-8 sierpnia 2017.

  • Termin: 1-8 sierpnia 2017 roku
  • Miejsce: Hotel Imperium w Rzeszowie
  • Hotel Nowy Dwór
  • Transport: Autokar
  • Koszt: 1200-1300 zł

Zaliczkę w wysokości 300 zł prosimy wpłacać na subkonto rocznika w tytule wpisując "Imię i nazwisko dziecka, darowizna na cele statutowe" do 25 czerwca.