Młodziczki Mistrzyniami Mazowsza

 

Nasze utalentowane młodziczki Mistrzyniami Mazowsza !!!

20 spotkań ligowych - 20 zwycięstw - 876 bramek zdobytych z bilansem 476 na plus...

To ostatnie dokonania naszych młodych, utalentowanych zawodniczek rocznika 2004 w niezakończonym jeszcze sezonie.

Drużyna Varsovii uznawana była za jednego z faworytów rozgrywek Warszawsko - Mazowieckiej ligi młodziczek sezonu 2018/19, jednak styl i rozmach w jakim tego dokonała zasługuje na najwyższe uznanie!

"Wściekłe Osy"- bo tak zwykły się nazywać - zajmując I m-ce pokazały charakter, wolę walki, ogromne umiejętności i do końca sezonu na Mazowszu pozostały niepokonane. 20 spotkań ligowych, 20 zwycięstw ze średnią 44 bramek rzuconych w meczu i 20 bramek straconych, - to ogólny obraz przebiegu spotkań ligowych. Imponowały zwłaszcza skutecznością ( Joanna Granicka, Wiktoria Zakrzewska i w końcówce sezonu Karolina Adamczyk ), walecznością ( Amelia Śliwińska, Julia Skwarkowska i Alicja Pyszlak ), chęcią nauki i rozwoju ( Agnieszka Olędzka, Małgorzata Pietras, Marta Kubkowska, Asia Naczas, Maja Cencora, Ida Błażejewska, Iga Pająk i Oliwia Plewa ). Znakomicie analizowały przebieg gry, w zorganizowany i przemyślany sposób poczynały sobie na boisku, wkładając w każdą akcję entuzjazm i serce, co z uznaniem dostrzegali licznie zgromadzeni kibice. W trakcie sezonu miewały trudne momenty, ale nie poddawały się i konsekwentnie walczyły do końca odnosząc sukces.

Mistrzostwo Mazowsza otwiera drużynie UKS Varsovia możliwość gry z najlepszymi zespołami z całej Polski. Pierwsze mecze zaplanowano na weekend 26-28 kwietnia. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje wkrótce.