Maja Ciborowska - najlepsza zawodniczka meczu z SMS Płock

Maja popisała się bardzo dobrą skutecznością (8 bramek) i dużą odpornością psychiczną, kiedy w nerwowej końcówce meczu zdobyła 3 z pięciu bramek. Ponadto dobrze zagrała w obronie nie pozwalając na zbyt wiele skrzydłowym rywalek.

Pokonujemy SMS Płock 33-29

W ciężkim wyjazdowym spotkaniu pokonaliśmy SMS Płock 33-29. Przegrywaliśmy tylko raz na samym początku spotkania. W dalszej części meczu prowadziliśmy grę utrzymując kilku bramkowe prowadzenie. Ostatecznie wygrywamy 4 bramkami po bardzo emocjonującej końcówce, w której nie daliśmy się dogonić gospodyniom. Na wyróżnienie bez wyjątku zasłużyły wszystkie zawodniczki, które nawet na moment nie dopuściły do siebie myśli, że może paść inny wynik niż nasza wygrana. Brawo

Bramki dla Varsovii :

W. Chmielewska 1, G. Ziółkowska 3, N. Bekisz 6, O. Komar 1, G. Strus 7, M. Ciborowska 8, W. Lisowska 4, A. Słodek 1, E. Gomulak 2.

Porażka z Varsovią II

Mnóstwo emocji dostarczyły kibicom nasze obydwa zespoły. Minimalnie lepsze okazały się podopieczne trenera Huberta Bieniewicza, które zdobywając bramkę w ostatniej sekundzie meczu rozstrzygnęły go na swoją korzyść 35-34.


Bramki Varsovia I:
N. Bekisz - 7, W. Chmielewska - 1, I. Dworniczuk - 9, G. Strus - 4, M. Ciborowska - 2, W. Lisowska - 5, E. Gomulak - 6.

Natalia Bekisz - najlepsza zawodniczka meczu z AP Marcovią Marki

Natalia zdobyła 11 bramek choć grała jedynie 35 minut popisując się bardzo dobrą skutecznością. Od początku rozpierała ją energia, inicjowała nasze ataki, biegała do kontrataku, realizowała założenia taktyczne. Od dawna utrzymuje równą i wysoką formę czego dowody daje w naszej lidze oraz rozgrywkach juniorek i 2 lidze seniorek.