Kolejne zwycięstwo w lidze juniorek

WKPR Agrykola Warszawa - UKS VARSOVIA 28-31 (16-21)

Nasze juniorki przez pierwszą połowę meczu przebrnęły jak burza. W ataku cieszyły łatwe bramki z kontry Oli Kuryłek, oraz rzuty z 9 metra Gosi Cebuli. Mimo słabszej postawy w obronie do 30 minuty udało się wyjść na pięciobramkowe prowadzenie.

W drugiej części spotkania zabrakło skuteczności. Dziewczyny fenomenalnie znajdowały pozycje rzutowe niestety nie zamieniając ich na bramki. Ta chwila słabości mogła nas dużo kosztować gdyż w 56' Agrykola wyszła na prowadzenie 28-27. Jednak końcówka meczu należała do Varsovii! Dziewczyny zdobyły 4 bramki ( w tym dwie Oli Janickiej) i nie pozwoliły rywalkom na celny rzut do końca meczu. Wygrywamy 31-28!