Po porażce w Kielcach, wygrana "u siebie"

Po niedzielnej porażce z Kielecką Koroną Handball 29-22, wygrywamy z MKS Karczew 30-26!

Pierwsze 15 minut to Varsovia wiodła prym. Dziewczyny postawiły się bardzo mocno w obronie dajac gościom rzucić tylko 5 bramek, a zdobywając na swoje konto 11! Przez drugą część połowy zawodniczki z Karczewa zaczęły odrabiać straty, a brak naszej skuteczności w 30 minucie spotkania doprowadziła do wyniku 14-13.

Przez pierwsze 5 minut drugiej połowy żaden zespół nie trafiał w bramkę. Dopiero w 36' kontratak Igi Chlebowicz zapisał kolejny punkt dla Varsovii. Do końca meczu nasze juniorki utrzymywały prowadzenie, dzięki czemu zwyciężyły 30-26! Gratulacje!

Bramki Varsovii :
N. Koc- Toczyska: I. Chlebowicz 6, M. Cebula 7, A. Kuryłek 6, B. Pyszko 1, A. Janicka 6, K. Szczepanik 1, J. Jabłońska 3